Informacje organizacyjne dla kibiców gości

Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne dla kibiców gości przed niedzielnym meczem InvestHousePlus PSŻ Poznań vs Enea Falubaz Zielona Góra (23.07. g. 14:00)

I. BILETY I SEKTOR „GOŚĆ”:

 1. Bilety na sektor gości zostały WYPRZEDANE!
 2. Cały czas prowadzona jest sprzedaż biletów na pozostałą część stadionu – online: https://tobilet.pl/investhouseplus-psz-poznan-enea-falubaz-zielona-gora.html  oraz stacjonarnie w dniu meczu w kasach stadionu.
 3. Bilety na sektory gospodarzy nie dają możliwości zajęcia miejsc na sektorze gości!
 4. Kasy stadionu zostaną otwarte w dniu meczu o godz. 12:00. Bramy o godz. 12:30.
 5. Ceny biletów – 45 PLN (Normalny), 30 PLN (Ulgowy)
 6. Ulga przysługuje emerytom i rencistom (na podstawie legitymacji ZUS), dzieci i młodzieży szkolnej oraz studentom (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej).
 7. Dzieci do 7 lat oraz osoby niepełnosprawne wraz z 1 opiekunem (za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności) wchodzą na stadion ZA DARMO!
 8. Dla kibiców gości dedykowane zostały sektory 23 i 24 z osobnym dojściem (patrz mapa).

II. NAPOJE I JEDZENIE:

 1. Na terenie obiektu będą działać punkty gastronomiczne.

III. RUCH POJAZDÓW I PARKING:

 1. Nie ma wyznaczonego osobnego parkingu dla kibiców gości.
 2. Parking bezpośrednio przed stadionem oraz wzdłuż ul. Warmińskiej (od kortów tenisowych do stadionu żużlowego) tylko i wyłącznie dla osób posiadających karnety VIP i bilety VIP. W trakcie meczu dla osób tam parkujących wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu – wyjazd z terenu będzie odbywał się ul. Warmińska w kierunku ul Golecinskiej, tj. przez las.
 3. Osoby przyjeżdżające na stadion własnymi pojazdami proszone są o pozostawienie swoich pojazdów w miejscach do tego przeznaczonych – parkingi miejskie oraz miejsca przeznaczone do postojów pojazdów.
 4. ZWRACAMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ZAKAZY DOTYCZĄCE POSTOJU POJAZDÓW NA OSIEDLU SOŁACZ, w szczególności w okolicach ul. Małopolskiej. Prosimy o zaparkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający przejazdu innym pojazdom czy też wyjazdom z posesji mieszkańcom.
 5. Zalecamy parkowanie pojazdów na miejscach postojowych w okolicach ul. Wojska Polskiego (od ul. Niestachowskiej do Golęcina).
 6. W trakcie meczu wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu – kierowanie ruchem będzie miało miejsce w okolicy skrzyżowania ul. Kaszubskiej i Małopolskiej – bez zaproszenia / biletu VIP prosimy nie kierować się w okolice w w/w skrzyżowania.

Zapraszamy!