Przedmeczowe informacje organizacyjne

Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne przed niedzielnym meczem: InvestHousePlus PSŻ Poznań vs Enea Falubaz Zielona Góra (23.07, g. 14:00)

I. BILETY I BRAMY STADIONU:

 1. Kasy stadionu zostaną otwarte od godz. 12:00. Płatność gotówką i kartą (kasa nr 1 i 2) oraz gotówką (kasa nr 3). W kasach dostępne również programy zawodów (20 PLN). Programy i gadżety będzie można zakupić również przy klubowym stoisku z gadżetami (płatność gotówką i kartą).
 2. Ceny biletów – 45 PLN (Normalny), 30 PLN (Ulgowy)
 3. Ulga przysługuje emerytom i rencistom (na podstawie legitymacji ZUS), dzieci i młodzieży szkolnej oraz studentom (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej).
 4. Dzieci do 7 lat wchodzą na stadion ZA DARMO!
 5. Aby oszczędzić czas na stanie w długich kolejkach, gorąco zachęcamy do zakupu wejściówek ONLINE poprzez serwis tobilet.plhttps://tobilet.pl/investhouseplus-psz-poznan-enea-falubaz-zielona-gora.html
 6. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 12:30.
 7. Osoby posiadające karnety VIP oraz bilety VIP, a także członkowie Klubu Skorpiona wchodzą na stadion oddzielnym wejściem – wejście z prawej strony.
 8. Ze względu na ustawę o imprezach masowych jesteśmy zobowiązani do weryfikacji osób w trakcie sprzedaży biletów pod względem zakazów stadionowych. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości (dotyczy osób pełnoletnich).
 9. Szczegółowe informacje organizacyjne dla kibiców gości: https://pszpoznan.com.pl/2023/07/20/informacje-organizacyjne-dla-kibicow-gosci/

II. OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

 1. Osoby niepełnosprawne (konieczne przedstawienia orzeczenia o niepełnosprawności) wraz z opiekunem – WSTĘP DARMOWY!

III. NAPOJE I JEDZENIE:

1. Na terenie obiektu będą działać punkty gastronomiczne.

IV. RUCH POJAZDÓW I PARKING:

 1. Parking bezpośrednio przed stadionem oraz wzdłuż ul. Warmińskiej (od kortów tenisowych do stadionu żużlowego) tylko i wyłącznie dla osób posiadających karnety VIP i bilety VIP. W trakcie meczu dla osób tam parkujących wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu – wyjazd z terenu będzie odbywał się ul. Warmińska w kierunku ul Golecinskiej, tj. przez las.
 2. Osoby przyjeżdżające na stadion własnymi pojazdami proszone są o pozostawienie swoich pojazdów w miejscach do tego przeznaczonych – parkingi miejskie oraz miejsca przeznaczone do postojów pojazdów.
 3. ZWRACAMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ZAKAZY DOTYCZĄCE POSTOJU POJAZDÓW NA OSIEDLU SOŁACZ, w szczególności w okolicach ul. Małopolskiej. Prosimy o zaparkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający przejazdu innym pojazdom czy też wyjazdom z posesji mieszkańcom.
 4. Zalecamy parkowanie pojazdów na miejscach postojowych w okolicach ul. Wojska Polskiego.
 5. W trakcie meczu wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu – kierowanie ruchem będzie miało miejsce w okolicy skrzyżowania ul. Kaszubskiej i Małopolskiej – bez zaproszenia / biletu VIP prosimy nie kierować się w okolice w w/w skrzyżowania.

Zapraszamy!