Runda ćwierćfinałowa DMPJ. Pierwsze zawody już 25.07 na Golęcinie!

Młodzi zawodnicy InvestHousePlus PSŻ Poznań zajmując trzecią lokatę w eliminacyjnej rundzie DMPJ w grupie C, awansowali do ćwierćfinałowej rywalizacji tychże rozgrywek. Przypomnijmy, że młodzieżowcy „Skorpionów” w pierwszej rundzie pojedynkowali się ze Stalą Gorzów, Falubazem Zielona Góra oraz Eneą Polonia Piła, podczas czterech turniejów rozegranych w każdym z tych miast. Najlepsza dla naszych zawodników okazała się runda w Pile, gdzie nasi juniorzy wystapili nadspodziewanie dobrze zajmując dosyć pewną drugą lokatę przegrywając jedynie z dominatorami całej grupy a więc Stalą Gorzów. W pozostałych turniejach nasi zawodnicy zajmowali drużynowo trzecie miejsca. Teraz przyszedł czas na fazę ćwierćfinałową i rywalizację w grupie II.

 

 

W ćwierćfinałowej rundzie DMPJ los przydzielił zawodnikom InvestHousePlus PSŻ Poznań kolejnych dość wymagających rywali. Przeciwnikami młodych „Skorpionów” będą bowiem drużyny Arged Malesy Ostrów, ROW-u Rybnik oraz Motoru Lublin.

 

Pierwszy turniej ćwierćfinałowy zawodów o DMPJ będzie rozegrany 25.07 na Golęcinie o godz. 17:00. Wszystkich sympatyków naszego klubu serdecznie zapraszamy! Biletem na zawody jest program o wartości 10 zł, natomiast posiadacze karnetów oraz dzieci do 8 roku życia mają WSTĘP WOLNY.

 

Runda ćwierćfinałowa DMPJ grupy II:

  • 25.07 – Poznań
  • 26.07 – Ostrów Wlkp.
  • 02.08 – Rybnik
  • 09.08 – Lublin

 

Foto: Sandra Rejzner