Adam Skórnicki i Jacek Kannenberg poprowadzą „Skorpiony” A.D. 2024!

Dla naszego klubu InvestHousePlus PSŻ Poznań kurz sezonu 2023 opadł niestety już dwa tygodnie temu. Czas jednak zrobić nowe rozdanie bo przed naszym zespołem #Kampania 2024! Jedną z pierwszych decyzji zarządu naszego klubu było zdecydowanie kto poprowadzi „Skorpiony” w nadchodzących rozgrywkach 2024 w 2. Lidze Żużlowej. Wybór padł na trenera Adama Skórnickiego oraz menedżera Jacka Kannenberga i za obopólną zgodą każdej ze stron dotychczasowy sztab szkoleniowy naszej drużyny pozostaje niezmieniony. Panowie witamy ponownie na pokładzie!

 

 

Przypomnijmy, że obecny sztab szkoleniowy InvestHousePlus PSŻ Poznań pracował w tym układzie od wyjazdowego spotkania z KS ROW Rybnik. Na decyzję naszego zarządu miały wpływ przede wszystkim oczyszczenie atmosfery oraz zwiększone zaangażowanie w drodze do wspólnego celu całego zespołu jakim było utrzymanie w 1. Lidze Żużlowej. Mimo końcowego niepowodzenia dotychczasowy duet szkoleniowy otrzymał dalszy kredyt zaufania by poprowadzić drużynę również w nadchodzącym sezonie 2024. Cele naszego klubu wydają się jasne a pomóc mają nam w tym trener Adam Skórnicki oraz menedżer Jacek Kannenberg. Witamy ponownie Panowie i życzymy powodzenia oraz sukcesów w dalszej pracy dla naszego zespołu.

 

Foto: Sandra Rejzner