Szymon Szlauderbach nowym Skorpionem!

Idziemy za ciosem. Wczoraj podpisano porozumienie z Enea Oświetlenie Sp. z o.o, a teraz z przyjemnością ogłaszamy kolejną dobrą nowinę. Do Kacpra Teski, Aleksandra Łoktajewa i Ryana Douglasa dołącza Szymon Szlauderbach. Stanie się on pełnoprawnym zawodnkiem naszej drużyny wraz z dniem pierwszego listopada. 

Szymon Szlauderbach to żużlowiec z doświadczeniem na poziomie PGE Ekstraligi. W 2020 roku był podstawowym juniorem Unii Leszno, gdy ta zdobywała Drużynowe Mistrzostwo Polski. W późniejszych sezonach jako zawodnik U24 występował na torach 2., jak i 1. ligi żużlowej. Nowy „Skorpion” w swoim CV ma starty także w Kolejarzu Rawicz, Starcie Gniezno i Abramczyk Polonii Bydgoszcz. To właśnie w drużynie z województwa kujawsko-pomorskiego występował w 2023 roku. 2-krotnie uzyskał „dwucyfrówkę”, a ponadto 4-krotnie ocierał się o nią.

Teraz już jako pełnoprawny senior dołącza do naszej drużyny. W czerwcu w pojedynku poznańsko-bydgoskim na Golaju wywalczył on 8 punktów z jednym bonusem. Szlauderbach to żużlowiec pracowity, który chce doskonalić się pod każdym kątem. Ambicja to coś, co napędza każdego żużlowca. Szymonie do zobaczenia na naszym stadionie!

Foto: Sandra Rejzner

Autor: Kuba Mikołajczak