Matias Nielsen zasila szeregi PSŻ-tu Poznań!

Zbroimy się dalej. Matias Nielsen zasila szeregi naszej drużyny. Sympatyczny Duńczyk w swoim CV ma starty w PGE Ekstralidze, Ekstralidze U24 i 1. lidze żużlowej. Zawodnik z Kraju Hamleta na Golaju podczas czerwcowego spotkania pokazał się z dobrej strony. Zresztą w przeszłości był już zawodnikiem „Skorpionów”.

Żużlowiec z Danii w minionym sezonie reprezentował barwy Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Nielsen na ogół spisywał się dobrze. Podczas czerwcowego pojedynku na Golaju wywalczył on 8 punktów z trzema bonusami. 25-latek znakomicie spisywał się w Ekstralidze U24. Rok temu był 3. najskuteczniejszym zawodnikiem tych rozgrywek, a w tym sezonie 6. Jego średnia biegopunktowa w tych rozrywkach wynosiła nieco ponad 2,4 punktu na bieg.

Duńczyk startował również w skandynawskich stronach. Reprezentował barwy Lejonen Gislaved w lidze szwedzkiej. Nielsen już w PGE Ekstralidze pokazywał pazur. Potrafił widowiskowo wyprzedzać, a także umiejętnie bronić się. Jego wola walki z pewnością będzie wielkim atutem. Nie możemy się doczekać, jak Matias będzie spisywał się w naszych meczach.

Foto. Sandra Rejzner