Kacper Teska zostaje w InvestHousePlus PSŻ Poznań!

Po ogłoszeniach seniorskich, jak i U24 przyszedł czas na odsłanianie formacji juniorskiej. Kacper Teska pozostaje w naszej drużynie na kolejny rok!

 

Wychowanek Unii Leszno w sezonie 2023 był podstawowym juniorem w naszej drużynie. Po nieco słabszym początku sezonu, nastolatek zaczął powoli punktować. Na pewnym etapie został nawet liderem formacji młodzieżowej. Co prawda ani razu nie zdołał wygrać jeszcze biegu, lecz w parze z Oskarem Huryszem raz dostarczali zwycięstwo w stosunku 5:1. Miało to miejsce w spotkaniu z Enea Falubazem Zielona Góra. 

Nastolatek imponował kibicom swoją walecznością. Teska bowiem nigdy nie odpuszczał i gryzł każdy metr toru. Ponadto na bieżąco wyciągał wnioski. Przykład tego mogliśmy mieć ostatnio, gdy w zawodach MIMW po słabym początku, „Skorpion” przełożył się odpowiednio i był w stanie wygrać bieg. Taka umiejętność jest bardzo ważna i wysoko ceniona w świecie żużlowym.

Życzymy Kacprowi tego, aby sezon 2024 był jeszcze lepszy od minionego. Zwłaszcza, że ma on potencjał na osiąganie dobrych rezultatów.

Foto: Sandra Rejzner

Autor: Kuba Mikołajczak