W Anglii by (nie) pojechali. Mecz z udziałem Ryana Douglasa odwołany!

Żużlowa Europa powoli budzi się do życia. W Polsce i nie tylko trwają już pierwsze treningi, a w Wielkiej Brytanii już teraz rusza liga. Niestety nie każdy z meczów dojdzie do skutku.

 

Dziś tj. w czwartek 14 marca drużyna Leicester Lions Speedway miała odjechać swój pierwszy ligowy mecz w sezonie. „Lwy” miały podjąć na swoim stadionie ekipę Belle Vue z Manchesteru. Gospodarze jednak zdecydowali, aby odwołać spotkanie ze względu na złe warunki pogodowe. W Leicester bowiem regularnie pada, a organizatorzy nie byliby przez to w stanie przygotować dobrego, ale przede wszystkim bezpiecznego toru. Ponadto chcieli uniknąć sytuacji, gdy kibice, którzy specjalnie przyjechali na ten mecz, dostaliby informację o odwołaniu meczu, gdy pojawiliby się już na obiekcie. Na ten moment nie jest znana zastępcza data.

Ryan Douglas, który w tym roku trafił do ekipy z Leicester, musi zatem poczekać na swój debiut w nowych barwach. Ten powinien nastąpić w przyszły czwartek, gdy drużyna na pokładzie z naszym zawodnikiem, zmierzy się z drużyną z King’s Lynn w przyszły czwartek (21 marca).

Foto: Sandra Rejzner

Autor: Kuba Mikołajczak