Rozszerzamy harmonogram pierwszych treningów na Golęcinie

Tegoroczny trzeci weekend marca jest tym czasem, gdy PSŻ Poznań po raz pierwszy w aktualnym sezonie wyjechał na swój domowy tor. To nie jest jednak koniec dobrych informacji dla naszego klubu.

W ostatnich dniach pogoda w Poznaniu była na tyle dobra, że już teraz nasi zawodnicy wyjechali na swój domowy tor. Początkowo zaplanowano 2 dni zajęć (piątek-sobota), lecz udało się załatwić jeszcze jedne zajęcia. Tym samym kibice warkot motocykli usłyszą również w niedzielę. W sobotę ponadto na Golęcinie pojawi się Ryan Douglas. Będzie to jego pierwszy trening w barwach naszej drużyny, odkąd dołączył do nas po transferze z Kolejarza Rawicz.

Media day, gdzie dostępni będą wszyscy zawodnicy zaplanowaliśmy w terminie od 22 do 24 marca. Wtedy do Poznania zawita m.in. Michael Jepsen Jensen, który nie miał jeszcze okazji sprawdzić się na treningu w Poznaniu.

 

Harmonogram dwóch kolejnych dni treningowych:

16 marca, sobota: Godziny 14-17

17 marca, niedziela: Godziny 10-13

 

Foto: Sandra Rejzner

Autor: Kuba Mikołajczak