Niedzielny trening odwołany!

Na dwóch dniach zakończy się pierwsza tura treningów na naszym stadionie. Że względu na warunki pogodowe zdecydowano, aby odwołać niedzielne zajęcia.

W tym tygodniu wielkim sukcesem miało być rozegranie, choćby jednej sesji treningowej. Początkowo wyjazd był planowany tylko na piątek, ale szybko okazało się jednak, że da się zorganizować kolejne 2 dni treningów, więc można było spodziewać się cało weekendowej akcji na naszym stadionie. Udało się przeprowadzić 2 dni zajęć. Na tym jednak zaprzestaniemy.

Warunki pogodowe, które panują w Poznaniu, uniemożliwiają rozegranie bezpiecznego treningu na naszym stadionie. Stąd sztab trenerski uznał, że jedynym rozwiązaniem jest odwołanie niedzielnej sesji, którą zaplanowano w godzinach 10-13, aby nie narażać nikogo na kontuzje.

Zgodnie z zapowiedziami drugiego dnia treningów ujrzeliśmy kolejnych naszych żużlowców. Do treningowiczów z wczoraj dołączyli Ryan Douglas, który został odebrany z lotniska, a także jeden z naszych liderów Oleksandr Loktaev. W najbliższych dniach, gdy warunki pogodowe poprawią się, odbędą się kolejne sesje z udziałem całej drużyny. Media day dla dziennikarzy niezmiennie zaplanowaliśmy w dniach 22-24 marca.

Fot. Sandra Rejzner

Autor: Kuba Mikołajczak