Ruszyła sprzedaż biletów na WDK Tunnels PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych

Już 7 kwietnia na naszym torze odbędą się zawody WDK Tunnels PL Mistrzostw Polski Par Klubowych. Już teraz ruszyła sprzedaż wejściówek na to wydarzenie.

Ceny biletów rozpoczynają się od 5 zł (dziecięcy) do 350 zł (VIP). W sumie dostępnych jest pięć rodzajów wejściówek. Szczegółowy cennik:

Bilet VIP – 350 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie VIP, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 75 minut przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna – 80 zł – miejsce siedzące na Trybunie Głównej

Pozostałe Sektory
Normalne – 50 zł

Ulgowe – 35 zł – dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej)

Dziecięce – 5 zł – dla dzieci od 4. do 7. roku życia

Dzieci do lat 3 włącznie – wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

Sprzedaż wejściówek odbywa się drogą internetową – na stronach bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. Aby przejść do serwisów należy kliknąć w linki.

Przypomnijmy, że w zawodach weźmie udział 7 drużyn w tym nasz PSŻ. Zawody zapowiadają się niezwykle ciekawie i zapraszamy wszystkich kibiców, aby wtedy wybrali się na Golęcin.

 

Foto: Speedway Events, Sandra Rejzner

Autor: Kuba MIkołajczak