Pierwszy domowy sparing już w najbliższą środę!

Kibice pytali, więc my odpowiadamy. Już w najbliższą środę odbędzie się pierwszy sparing. Do Poznania przyjedzie delegacja z Krosna.

Rok temu z różnych względów nie mieliśmy okazji, aby rozegrać na naszym stadionie meczów towarzyskich. Tym razem sytuacja wygląda na szczęście o wiele lepiej. I tak w środę, 27 marca, o godzinie 14:00 po raz pierwszy ujrzymy spotkanie na „Golaju”. Do Poznania przyjedzie Wataha z Krosna. Ostatni raz w stolicy Wielkopolski drużyny te rywalizowały w sezonie 2020, co miało miejsce w ramach rozgrywek II ligi żużlowej. Wówczas Wilki wygrały spotkanie w stosunku 51:39.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy zatem wszystkich kibiców, aby przyszli na sparing. W drużynie gości z podstawowego składu na pewno nie pojedzie Vaclav Milik, który ma swoje obowiązki w lidze brytyjskiej. Nie wiadomo z jakiego powodu awizowany przynajmniej na razie, nie został Dmitri Berge. Trener Adam Skórnicki z kolei zdecydował się na wykorzystanie pełnej puli podstawowych zawodników naszej drużyny.

Awizowane składy:

Cellfast Wilki Krosno 
1. Norbert Krakowiak
2. Bastian Borke
3. Danils Kolodinskis
4. Patryk Wojdyło
5. Jonas Seifert-Salk
6. Piotr Świercz
7. Szymon Bańdur

PSŻ Poznań 

9. Mateusz Dul
10. Oleksandr Loktaev
11. Szymon Szlauderbach
12. Ryan Douglas
13. Matias Nielsen
14. Kacper Teska
15. Kacper Grzelak
16. Michael Jepsen Jensen

 

Autor: Kuba Mikołajczak

Foto: Sandra Rejzner