Drugi mecz z udziałem Ryana Douglasa w Wielkiej Brytanii odwołany!

Co drugi raz sztuka w przypadku Ryana Douglasa? Mecz z udziałem Australijczyka ponownie odwołany. Do tej pory zaplanowano 3 mecze z udziałem „Kangura”, z czego odbył się tylko 1.

W Polsce wszyscy kibice żużlowi na dobre wypatrują rozpoczęcia sezonu 2024. Pomimo iż brytyjska Championship już wystartowała, to nasz Ryan Douglas odjechał tylko 1 mecz na Wyspach Brytyjskich. Miało to miejsce dokładnie tydzień temu, gdy w spotkaniu na swoim terenie z King’s Lynn wywalczył 7 punktów.

Dzisiaj miał się odbyć kolejny mecz w ramach British Champinship pomiędzy tymi drużynami, tym razem na terenie „Gwiazd”. King’s Lynn Stars na swoim obiekcie miało podejmować Leicter Lions, czyli drużynę, gdzie występuje Ryan. Ostatecznie spotkanie nie doszło do skutki z uwagi na opady atmosferyczne. Na kilka godzin przed jego rozegraniem wiadomo było, że tor pod wpływem deszczu nie nadawał się do jazdy. Wcześniej, w czwartek 14. marca również odwołano mecz „Lwów” przeciwko zespołowi Belle Vue Aces z Manchesteru z identycznych przyczyn.

Kolejny mecz Douglasa trzeba ponownie odroczyć. Następną okazją na zaprezentowanie się w kevlarze „Lwów” Ryan będzie miał 1. kwietnia. Wówczas rywalem drużyny z Leicester będzie zespół Ipswich Witches. Będziemy informować o jego występie.

Autor: Bartosz Błażejewski

Zdjęcie: Sandra Rejzner