Informacje organizacyjne przed WDK Tunnels PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych

Przedstawiamy Wam informacje organizacyjne przed niedzielnym turniejem WDK TUNNELS PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu – Poznań 2024 (07.04, godz.14:00). Organizatorem zawodów jest firma SpeedwayEvents

I.BILETY I BRAMY STADIONU

  1. KARNETY PSŻ POZNAŃ na to wydarzenie NIE OBOWIĄZUJĄ!
  2. Kasy stadioniu zostaną otwarte od godz. 11:00. Płatność gotówką i kartą. W kasach będą dostępne również programy zawodów (25 PLN). Programy będzie można zakupić również na stoisku z gadżetami (płatność gotówką i kartą)
  3. Nie stój w długich kolejkach do kas i zachęcamy do zakupu biletów ONLINE (przy wejściu można okazać wersje elektroniczną jak i papierową): https://speedwayevents.pl/bilety/. Zaoszczędź czas na stanie w długich kolejkach !
  4. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 12:30. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, aby uniknąć kolejek do wejścia oraz zdążyć na pierwszy bieg żużlowych emocji na Golęcinie !
  5. Ze względu na ustawę o imprezach masowych jesteśmy zobowiązani do weryfikacji osób w trakcie sprzedaży biletów pod względem zakazów stadionowych. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości (dotyczy osób pełnoletnich).

 

  1. OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

1.Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych, która została już wyczerpana.

III. NAPOJE I JEDZENIE:

1.Obowiązuje zakaz wnoszenia napojów i własnego jedzenia. Na terenie obiektu będą działać punkty gastronomiczne.

  1. RUCH POJAZDÓW I PARKING:

1.Parking bezpośrednio przed stadionem oraz wzdłuż ul. Warmińskiej (od kortów tenisowych do stadionu żużlowego) tylko i wyłącznie dla osób posiadających zaproszenia VIP oraz karty wjazdowe wydane przez Organizatora.

2.Osoby przyjeżdżające na stadion własnymi pojazdami proszone są o pozostawienie swoich pojazdów w miejscach do tego przeznaczonych – parkingi miejskie oraz miejsca przeznaczone do postojów pojazdów.

3.ZWRACAMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ZAKAZY DOTYCZĄCE POSTOJU POJAZDÓW NA OSIEDLU SOŁACZ, w szczególności w okolicach ul. Małopolskiej. Prosimy o zaparkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający przejazdu innym pojazdom czy też wyjazdom z posesji mieszkańcom. Zalecamy parkowanie pojazdów na miejscach postojowych w okolicach ul. Wojska Polskiego (od ul. Niestachowskiej do Golęcina).

  1. Zachęcamy do przybycia na stadion komunikacją miejską w celu uniknięcia korków. Istnieje możliwość braku miejsc parkingowych w sąsiedztwie stadionu.

 

V: DOJAZD NA STADION

1.Na stadion możecie dojechać komunikacją miejską:

a. dojazd autobusami linii 160, 164, 170, 174, 835, 837 na przystanek Golęcin – dojście na stadion kładką

b. dojazd tramwajami linii 9,11 na przystanek Sołacz – dojście ulicą Małopolską w kierunku ul. Warmińskiej

c. Jeżeli przyjeżdżasz pociągiem na stację Poznań Główny to na stadion możesz dotrzeć komunikacją miejska. Przedstawiamy formy dojazdu:

d. tramwajem linii nr 10 od przystanku Poznań Główny w kierunku Międzynarodowych Targów Poznańskich do przystanku Wielkopolska i przesiąść się na autobus linii 160 od przystanku Nowowiejskiego w kierunku Alei Wielkopolskich do przystanku Golęcin

e. tramwajem linii nr 6 od przystanku Poznań Główny w kierunku Międzynarodowych Targów Poznańskich do przystanku ul. Matejki i przesiąść się na autobus linii 164 od przystanku Matejki w kierunku ul.Kraszewskiego do przystanku Golęcin.

f. Jeżeli przyjeżdzasz pociągiem z kierunku Warszawy jeśli jest możliwość możesz wysiąść na stacji Poznań Garbary skąd masz bezpośredni autobus linii 160 na przystanek Golęcin

g, Przyjeżdzasz na turniej taksówką lub uberem/boltem? Zalecamy do wskazania kursu w drodze na zawody do pętli parkingowej przy ul. Wojska Polskiego 89 (przy Restauracji Pod Sosenką) i dojdziesz kładką w kierunku stadionu. Po zawodach również zalecamy zamawianie kursu przy pętli parkingowej przy ul. Wojska Polskiego 89 (przy Restauracji Pod Sosenką)

h. NA STADION NIE DOJEDZIESZ HULAJNOGAMI ORAZ ROWERAMI MIEJSKIMI !

Zapraszamy i do zobaczenia na stadionie !