Informacje organizacyjne przed spotkaniem z Cellfast Wilkami Krosno

Przedstawiamy Wam informacje organizacyjne przed piątkowym meczem #OrzechowaOsada PSŻ Poznań vs Cellfast Wilki Krosno (06.07, godz. 16:30).

I.BILETY I BRAMY STADIONU

1. Kasy stadionu zostaną otwarte od godz. 14:30 . Płatność gotówką i kartą. W kasach będą dostępne również programy zawodów (20 PLN). Programy będzie można zakupić również na stoisku z gadżetami (płatność gotówką i kartą)

2. Nie stój w długich kolejkach do kas i zachęcamy do zakupu biletów ONLINE (przy wejściu można okazać wersje elektroniczną jak i papierową): https://tobilet.pl/orzechowaosada-psz-poznan-vs-cellfast-wilki-krosno.html

Zaoszczędź czas na stanie w długich kolejkach !

3. Ceny biletów: 50 zł (normalny), 35 zł (ulgowy), 5 zł (dziecięcy), 300 zł (bilet VIP)

4. Ulga przysługuje emerytom i rencistom (na podstawie legitymacji ZUS), dzieci i młodzieży szkolnej oraz studentom (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej)

5. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 15:00. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, aby uniknąć kolejek do wejścia oraz zdążyć na pierwszy bieg żużlowych emocji na Golęcinie !

6. Osoby posiadające karnety VIP oraz bilety VIP wchodzą na stadion oddzielnym wejściem – wejście z prawej strony.

7. Ze względu na ustawę o imprezach masowych jesteśmy zobowiązani do weryfikacji osób w trakcie sprzedaży biletów pod względem zakazów stadionowych. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości (dotyczy osób pełnoletnich)

8. Przypominamy akredytującym mediom na to wydarzenie o zmianie miejsca biura prasowego, które jest umiejscowione w jednej z kas z napisem: AKREDYTACJE. Po odbiorze identyfikatora, opaski i programu udajemy się wejściem przy punkcie odbioru akredytacji. Dla fotoreporterów, którzy NIE STAWIĄ SIĘ na odprawę z klubowym fotoreporterem – Sandrą Rejzner NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU HOTELOWEGO TO NIE BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚCI WEJŚCIA NA MURAWĘ ! MEDIA NIE WCHODZĄ JUŻ BRAMĄ WJAZDOWĄ NA STADION !

II. OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

1. Osoby niepełnosprawne (konieczne przedstawienia orzeczenia o niepełnosprawności) wraz z opiekunem wchodzą na stadion za darmo.

III. NAPOJE I JEDZENIE:

1.Obowiązuje zakaz wnoszenia napojów i własnego jedzenia. Na terenie obiektu będą działać punkty gastronomiczne.

IV. RUCH POJAZDÓW I PARKING:

1.Parking bezpośrednio przed stadionem oraz wzdłuż ul. Warmińskiej (od kortów tenisowych do stadionu żużlowego) tylko dla osób posiadających karnety VIP i bilety VIP. W trakcie meczu dla osób parkujących wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu – wyjazd z terenu będzie odbywał się ul. Warmińska w kierunku ul Golęcińskiej, tj. przez las.

2. Osoby przyjeżdżające na stadion własnymi pojazdami proszone są o pozostawienie swoich pojazdów w miejscach do tego przeznaczonych – parkingi miejskie oraz miejsca przeznaczone do postojów pojazdów.

3. ZWRACAMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ZAKAZY DOTYCZĄCE POSTOJU POJAZDÓW NA OSIEDLU SOŁACZ, w szczególności w okolicach ul. Małopolskiej. Prosimy o zaparkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający przejazdu innym pojazdom czy też wyjazdom z posesji mieszkańcom.

4. Zalecamy parkowanie pojazdów na miejscach postojowych w okolicach ul. Wojska Polskiego.

5. Zachęcamy do przybycia na stadion komunikacją miejską w celu uniknięcia korków. Istnieje możliwość braku miejsc parkingowych w sąsiedztwie stadionu.

V: DOJAZD NA STADION

1.Na stadion możecie dojechać komunikacją miejską:

a. dojazd autobusami linii 160, 164, 170, 174, 835, 837 na przystanek Golęcin – dojście na stadion kładką

b. dojazd tramwajami linii 9 na przystanek Sołacz – dojście ulicą Małopolską w kierunku ul. Warmińskiej

2. Jeżeli przyjeżdżasz pociągiem na stację Poznań Główny to na stadion możesz dotrzeć komunikacją miejska. Przedstawiamy formy dojazdu:

a. tramwajem linii nr 10 od przystanku Poznań Główny w kierunku Międzynarodowych Targów Poznańskich do przystanku Wielkopolska i przesiąść się na autobus linii 160 od przystanku Nowowiejskiego w kierunku Alei Wielkopolskich do przystanku Golęcin

b. tramwajem linii nr 6 od przystanku Poznań Główny w kierunku Międzynarodowych Targów Poznańskich do przystanku ul. Matejki i przesiąść się na autobus linii 164 od przystanku Matejki w kierunku ul. Kraszewskiego do przystanku Golęcin.

3. Jeżeli przyjeżdżasz pociągiem z kierunku Warszawy jeśli jest możliwość możesz wysiąść na stacji Poznań Garbary skąd masz bezpośredni autobus linii 160 na przystanek Golęcin

4. Przyjeżdżasz na mecz taksówką lub uberem/boltem? Zalecamy do wskazania kursu w drodze na zawody do pętli parkingowej przy ul. Wojska Polskiego 89 (przy Restauracji Pod Sosenką) i dojdziesz kładką w kierunku stadionu. Po zawodach również zalecamy zamawianie kursu przy pętli parkingowej przy ul. Wojska Polskiego 89 (przy Restauracji Pod Sosenką)

5. NA STADION NIE DOJEDZIESZ HULAJNOGAMI ORAZ ROWERAMI MIEJSKIMI!

KIBICE GOŚCI

1. Przypominamy, że zgodnie ustawą na sektor gości nie można wnosić flag oraz banerów wielkoformatowych (wielkość powyżej 120cmx200cm).

2. Informujemy, że parking przed stadionem nie będzie dostępny dla kibiców, którzy zdecydują się na przyjazd własnym środkiem komunikacji.

Zapraszamy na jutrzejszy mecz i do zobaczenia na stadionie !