Terminarz i wyniki

Sezon 2024

 

1 kolejka (13-14.04.2024)

#Orzechowa Osada PSŻ Poznań — Innpro ROW Rybnik (42:48)

Texom Stal Rzeszów — H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (54:36)

Energa Wybrzeże Gdańsk — Cellfast Wilki Krosno (43:47)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz — Arged Malesa Ostrów (51:38)

 

2 kolejka (20-21.04.2024)

Innpro ROW Rybnik — Texom Stal Rzeszów (49:40)

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź — #Orzechowa Osada PSŻ Poznań (41:48)

Arged Malesa Ostrów — Energa Wybrzeże Gdańsk (57:32)

Cellfast Wilki Krosno — Abramczyk Polonia Bydgoszcz (48:42)

 

3 kolejka (27-28.04.2024)

Innpro ROW Rybnik — Arged Malesa Ostrów (51:39)

#Orzechowa Osada PSŻ Poznań — Energa Wybrzeże Gdańsk (45:45)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz — H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (57:33)

Texom Stal Rzeszów — Cellfast Wilki Krosno (39:51)

 

4 kolejka (5 i 10.05.2024)

Energa Wybrzeże Gdańsk — Abramczyk Polonia Bydgoszcz (21:27)

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź — Innpro ROW Rybnik (39:50)

Arged Malesa Ostrów — Texom Stal Rzeszów (47:43)

Cellfast Wilki Krosno — #Orzechowa Osada PSŻ Poznań (55:35)

 

5 kolejka (18-19.05.2024)

Arged Malesa Ostrów — H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (18.05 – godz. 16:30)

Texom Stal Rzeszów — Energa Wybrzeże Gdańsk (18.05 – godz. 16:30)

#Orzechowa Osada PSŻ Poznań — Abramczyk Polonia Bydgoszcz (19.05 – godz. 14:00)

Innpro ROW Rybnik — Cellfast Wilki Krosno (19.05 – godz. 14:00)

 

6 kolejka (26.05 i 9.06.2024)

Energa Wybrzeże Gdańsk — H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (26.05 – godz. 14:00)

Cellfast Wilki Krosno — Arged Malesa Ostrów (26.05 – godz. 14:00)

#Orzechowa Osada PSŻ Poznań — Texom Stal Rzeszów (9.06 – godz. 14:00)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz — Innpro ROW Rybnik (9.06 – godz. 14:00)

 

7 kolejka (1-2.06.2024)

Innpro ROW Rybnik — Energa Wybrzeże Gdańsk (1.06 – godz. 16:30)

Arged Malesa Ostrów — #Orzechowa Osada PSŻ Poznań (1.06 – godz. 16:30)

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź — Cellfast Wilki Krosno (2.06 – godz. 14:00)

Texom Stal Rzeszów — Abramczyk Polonia Bydgoszcz (2.06 – godz. 14:00)

 

8 kolejka (15-16.06.2024)

Cellfast Wilki Krosno — Energa Wybrzeże Gdańsk (15.06)

Innpro ROW Rybnik — #Orzechowa Osada PSŻ Poznań (15.06)

Arged Malesa Ostrów — Abramczyk Polonia Bydgoszcz (16.06)

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź — Texom Stal Rzeszów (16.06)

 

9 kolejka (23 i 28.06.2024)

Energa Wybrzeże Gdańsk — Arged Malesa Ostrów (23.06)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz — Cellfast Wilki Krosno (23.06)

#Orzechowa Osada PSŻ Poznań — H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (28.06)

Texom Stal Rzeszów — Innpro ROW Rybnik (28.06)

 

10 kolejka (29-30.06.2024)

Energa Wybrzeże Gdańsk — #Orzechowa Osada PSŻ Poznań (29.06)

Arged Malesa Ostrów — Innpro ROW Rybnik (29.06)

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź — Abramczyk Polonia Bydgoszcz (30.06)

Cellfast Wilki Krosno — Texom Stal Rzeszów (30.06)

 

11 kolejka (6-7.07.2024)

Innpro ROW Rybnik — H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (6.07)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz — Energa Wybrzeże Gdańsk (6.07)

#Orzechowa Osada PSŻ Poznań — Cellfast Wilki Krosno (7.07)

Texom Stal Rzeszów — Arged Malesa Ostrów (7.07)

 

12 kolejka (14 i 21.07.2024)

Energa Wybrzeże Gdańsk — Texom Stal Rzeszów (14.07)

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź — Arged Malesa Ostrów (14.07)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz — #Orzechowa Osada PSŻ Poznań (21.07)

Cellfast Wilki Krosno — Innpro ROW Rybnik (21.07)

 

13 kolejka (27-28.07.2024)

Texom Stal Rzeszów — #Orzechowa Osada PSŻ Poznań (27.07)

Arged Malesa Ostrów — Cellfast Wilki Krosno (27.07)

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź — Energa Wybrzeże Gdańsk (28.07)

Innpro ROW Rybnik — Abramczyk Polonia Bydgoszcz (28.07)

 

14 kolejka (3-4.08.2024)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz — Texom Stal Rzeszów (3.08)

Cellfast Wilki Krosno — H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (3.08)

#Orzechowa Osada PSŻ Poznań — Arged Malesa Ostrów (4.08)

Energa Wybrzeże Gdańsk — Innpro ROW Rybnik (4.08)